Kini nga sapin naghiusa sa mga lami sa matam-is ug kainit. Mahimo nimo usbon ang kainit pinaagi sa paggamit sa diyutay o medium nga chili powder. Kung gusto nimo nga lutoon kini, unya dugangi ang dugang nga tablespoon sa cayenne. Kini ang hingpit nga gunting alang sa talagsaon nga BBQ Beef Ribs . Ang rub mahimo gamiton sa usa ka marinade. Tan-awa sa ubos alang sa mga panudlo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa / 60 mL nga paprika
- 1/4 tasa / 60 mL gamay o medium chili powder
- 1/4 tasa / 60 mL
- brown sugar
- 1/4 tasa / 60 mL nga itom nga pepper
- 1 tablespoon / 15 mL cayenne
- 1 ka kutsara / 15 mL ahos nga powder
- 1 ka kutsara / 15 mL asin
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Hugasi ang tanan nga mga sangkap sa hingpit nga paagi. Ibutang ang 2 ka kutsara / 30 mL nga rub sa matag kilid sa gulong. Pag-andam sa hinabako ug idugang ang gusok. Magtipig og gunting sa usa ka hugot nga sudlanan sa hangin sa usa ka bugnaw, uga nga dapit sulod sa 6 ka bulan.
2. Aron magamit ang rub sa usa ka marinade, ipuno ang 1/4 nga tasa / 60 mL nga sinagol nga 1/4 tasa nga lana, 1/4 tasa nga acid sa usa ka klase sama sa lime o lemon juice o cider vinegar, plus 2 tablespoons / mL tubig. Pag-ayo hangtud nga matunaw pag-ayo.
Ibubo ang mga gusok, tabonan ang plastik nga wrap, ug ibutang sa refrigerator sulod sa 6-12 ka oras.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 51 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 795 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 1 g |