Hinay nga kan-on nga humay nga adunay aso nga sarsa ug mga kamatis.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 kilo ang pinaasa sausage, ginunting (kielbasa o turkey nga sigarilyo nga sausage maayo)
- 1 1/2 ka tasa nga dugay nang grado nga nakubkob nga bugas
- 2 3/4 ka tasa nga init nga tubig
- 3 teaspoons chicken bouillon granules, o 3 cubes
- 1 mahimo (16 onsa) nga kamatis, nga gisul-uban sa juice
- 3 ka kutsara nga tomato paste
- 2 ka lindog nga celery ang gisagol
- 1 hugpong berde nga mga sibuyas, tinadtad
- 1 ka dako nga green nga paminta, tinadtad
- 1 ka gagmay nga zucchini, tinadtad
- asin ug paminta, aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang tanan nga mga sangkap sa crockpot ug maayo ang pagkalubong.
- Tabuni ug magluto sa ubos sulod sa 4 ngadto sa 5 ka oras.
- Susiha duol sa katapusan sa pagluto aron masiguro nga ang humay dili mushy.
Dugang Kielbasa Recipe nga Sulayan
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) |
|---|
| Mga kaloriya | 384 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 39 mg |
| Sodium | 790 mg |
| Carbohydrates | 48 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 13 g |
(Ang kasayuran sa nutrisyon sa atong mga resipe gikalkula gamit ang usa ka sangkap nga database ug gikonsiderar nga usa ka pagbana-bana. Ang indibidwal nga mga resulta mahimong magkalahi.)