Ayaw tugoti ang liqueur sa Bed of Roses nga mahadlok kanimo, kini usa ka matahum kaayo nga cocktail.
Ang Jägermeister midugang sa giladmon niini nga tam-is ug tambal nga mix ug ang tanan nagbalanse alang sa usa ka tasty nga sipper. Sama sa kanunay, imong makita nga ang lab-as nga lemon ug apog mas maayo ug, kon mahimo nimo kini, sulayi ang pipila ka mga homemade grenadine .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 nga bahin sa Jägermeister
- 2 ka bahin nga lemon juice
- 1 ka part grenadine syrup
- 1/2 nga bahin
- lime juice
- Gidibuho:
- apog nga apdo
- Gidibuho:
- cherry
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paghiusa ug pag-uyog ang tanan nga mga sagol sa yelo.
- Gisulod ngadto sa cocktail o highball nga bildo.
- Pagdugang og usa ka ad-ad nga apog ug cherry nga modanihon.
Recipe sa maayong kabubut-on: Jagermeister
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 102 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 11 mg |
| Carbohydrates | 29 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 2 g |