Ang talagsaon nga butang mahitungod sa paggamit sa yogurt sa imong marinade mao nga ang gibag-on niini naghupot sa mga seasoning sa karne. Kini nagtugot kanimo sa paghupot sa pag-atiman sa bisan pa sa diha nga kini miigo sa grill. Sulayi kining yogurt marinade alang sa shish kebabs.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka tasa / 360 mL yogurt (plain)
- 3 ka cloves nga ahos (minced)
- 1/4 tasa / 60 mL parsley (lab-as, tinadtad nga pinahumot o 2 ka kutsara nga namala)
- 1/4 tasa / 60 mL basil (lab-as, tinadtad nga maayo, o 2 ka kutsara nga namala)
- 3 tablespoons / 45 mL mustard (style Dijon)
- 2 tablespoons / 30 mL thyme (lab-as, tinadtad nga pinahumot o 1 ka kutsara / 15 mL nga uga)
- 2 tablespoons / 30 mL tarragon (presko, tinadtad nga pinahumot o 1 ka kutsara / 15 mL nga uga)
- 2 teaspoons / 10 mL nga suka (puti)
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL asin
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL black pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagsagol sa tanan nga mga sagol.
2. Magtipig diha sa refrigerator sa usa ka lalin nga sudlanan hangtud sa 3 ka adlaw human sa pagpangandam. Usa kini ka maayong pag-alsa alang sa karnero ug shish kebabs. Bisan pa, mahimo nimo kining gamiton sa manok ug baboy.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 57 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 192 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |