Ang kini nga creamy macaroni ug cheese recipe gihimo sa Cheddar nga keso sarsa, linuto nga macaroni, ug seasonings.
Ang diyutay nga keso makahimo niini nga macaroni ug keso nga mas gaan kay sa kadaghanan, apan ayaw pagdugang sa 2 ka copa sa Cheddar alang sa usa ka cheesier nga pinggan.
Ibabaw kini nga macaroni ug keso nga may buttered bread crumbs , kung gusto nimo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 5 ka tasang linuto nga macaroni (mga 8 ounces nga hilaw)
- 4 ka kutsara nga mantikilya
- 4 ka kutsara
- tanan nga katuyoan
- harina
- 1/4 ka asin nga asin
- 1/8 sili, o sa pagtilaw
- 2 tasa
- gatas o light cream
- 3/4 tasa nga pinutol nga mahait nga cheddar nga keso (o labaw pa)
- Opsyonal: paprika
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka saucepan o saucier , matunaw ang mantekilya sa medium-low heat.
- Pag-agas sa harina ngadto sa mantikilya hangtod nga hapsay ug hayag. Pag-agas sa asin. Sa hinay-hinay, idugang ang gatas, kanunay nga pagpalihok.
- Padayon sa pagluto, pagpalihok kanunay, hangtud nga matig-a. Idugang ang keso ug magpadayon sa pagluto ug pagpalihok hangtud matunaw.
- Sa usa ka 8x10-inch nga baking dish, ang laing mga layer sa macaroni ug sa sarsa sa keso. Isablig ang paprika, kon gusto.
- Magaluto sa preheated 350 F nga hurno sa 20 minutos, o hangtud sa init ug bubbly.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 671 |
| Total Fat | 49 g |
| Tulas nga Tambok | 29 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 140 mg |
| Sodium | 463 mg |
| Carbohydrates | 43 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 16 g |