Samtang ang mga frozen nga blueberries maayo kaayo alang niining light light blueberry crisp, malingaw ako sa paggamit sa lab-as nga plump blueberries, nga mobalik gikan sa usa ka dusky blue ngadto sa usa ka lawum nga purpura samtang kini lutoon. Nalingaw kini nga suga nga blueberry nga malipayon sa usa ka mainit nga ubos nga tambok nga sarsa , o uban sa usa ka frozen vanilla yogurt.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka tasa nga blueberries
- 1/4 tasa nga asukar
- 1 tbsp cornstarch
- 1 tbsp lemon juice
- 3/4 nga oat sa tasa
- 1/3 nga tasa sa tibuok nga tumoy nga harina
- 1/4 nga kopa nga puno sa brown sugar
- 1/8 ka tsp asin
- 3 tbsp mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hurno ngadto sa 375 degrees. Dapit blueberries sa usa ka dako nga panaksan uban sa cornstarch, asukar ug lemon juice . Pag-atras sa maayo ug biya sa pipila ka mga minuto.
- Walay sulod nga mga blueberries ngadto sa usa ka 8 x 8-inch nga pan nga linuto sa kalaha.
- Sa usa ka medium nga panaksan moagos ang mga oats, harina, brown sugar , ug asin. Paggamit sa duha ka mga tinidor o usa ka pastry blender aron putlon ang mantikilya ngadto sa sagol nga oat.
- Ibabaw ang mga blueberries nga adunay sagol nga oat.
- Pagluto sulod sa 45 minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 257 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 289 mg |
| Carbohydrates | 46 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 3 g |