Kining tasty nga kombinasyon sa ground beef, keso, beans, ug mga kamatis nga tsa naghimo sa usa ka lamian nga pang-ibabaw nga mga chips o tortilla chips. Pagdugang og usa ka gamay nga cream o guacamole ug pipila ka mga sliced nga green nga sibuyas alang sa usa ka fabulous snack.
Tan-awa usab
Hinay nga Cooker Taco Stack nga adunay Ground Beef
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 kilo nga karne sa yuta
- 1 ka (10 ounce) nga Rotel kamatis ug berdeng mga chiles
- 1 pint whipping cream
- 1 mahimo (15 ounces) nga chili beans
- 1 ka dako nga kahon (32 onsa) Velveeta keso
- Usa ka bag sa Fritos o tortilla chips
Unsaon sa Paghimo Niini
- Brown ground beef sa pan ug habwahe. Ibutang kini sa hinay nga cooker / Crock Pot. Idugang ang whipping cream, chili beans, ug stir.
- Guntinga ang Velveeta ngadto sa mga tipak ug ibutang sa hinay nga cooker. Pag-agas sa tanan niini ug magluto sa ubos sulod sa 1 ngadto sa 2 ka oras.
- Pag-alagad sa Fritos o tortilla chips.
M Mubo nga sulat: "Ako usab sa ibabaw sa sour cream, itom nga olibo, sibuyas, lettuce, ug salsa.Kini mao ang maayo sa usa ka ulan o bugnaw nga adlaw."
Mga Basahon sa Magbabasa
"Kini kahibulongan ug sayon nga himoon.
Gigamit ko ang usa ka lata sa mga rantso, nga wala mausab. Pag-alagad sa ibabaw sa mga chips nga nanguna sa salad ug sour cream sa ibabaw. Ang akong pamilya hingpit nga nahigugma niini. "Susan
Dugang nga mga Resipe
Pagkaon sa Chili-Keso Taco Dip with Beef
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 380 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 52 mg |
| Sodium | 1,040 mg |
| Carbohydrates | 36 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 28 g |