Kining sayon nga brown sugar nga sarsa maoy creamy ug buttery. Ang vanilla maani niining simple nga sarsa. Idugang ang dash sa cinnamon o nutmeg alang sa spice flavor. O gamiti ang rum flavoring imbis vanilla.
Kining brown nga sarsa nga sarsa usa ka maayo kaayo nga panaksan alang sa tinapay nga pudding, waffles, pound cake, o apple pie.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 tasa brown sugar (punoan)
- 2 ka kutsara nga corn syrup
- 1/4 tasa nga mantikilya
- 1/2 nga tasa nga bug-at nga cream
- 1 1/2 teaspoons vanilla
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka gamay nga saucepan sa medium nga kainit, pag-duyog sa pag-asukar sa brown sugar, mais syrup, butter, heavy cream, ug vanilla. Dad-a ang sagol sa usa ka hubag samtang kanunay nga mag-iro. Pagpaubos sa kainit ngadto sa medium-low ug lutoon pag-ayo sa 5 minutos.
Kuhaa ang sarsa gikan sa kainit. Ang kape nga asukar nga kape magpadako samtang kini mobugnaw.
Pag-alagad sa pan nga pudding, cake, pie, cobbler, o ice cream.
Mahimo Ka Usab
Ang Rich Vanilla Custard Sauce
Brown Sugar Pecan Praline Sauce
Maayo ug Maulaw nga Butterscotch Sauce
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 86 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 16 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |