Kining lamian nga chocolate sour cream frosting gihimo sa nangatunaw nga chocolate chips, butter, ug sour cream. Kini usa ka hamis ug creamy frosting uban sa usa ka gamay sa tang gikan sa sour cream.
Gamita ang frosting sa ibabaw sa usa ka cake, cupcake, o Bundt cake. Ang tang sa sour cream naghatag sa matam-is nga frosting talagsaon ug talagsaon nga palami.
Kini nga chocolate sour cream frosting usa ka susama nga resipe. Gihimo kini uban sa kakaw imbis nga chocolate chips. Ang usa ka chocolate cream cheese frosting usa usab ka maayong kapilian.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa chocolate chips (semisweet)
- 1/4 tasa nga mantikilya
- 1/2 ka tasa sour cream
- 1 teaspoon nga banilya
- 1/4 ka asin nga asin
- 2 1/2 to 2 3/4 tasa nga asukar (sifted, confectioners ')
Unsaon sa Paghimo Niini
- Diha sa usa ka panaksan nga panaksan nga puthaw o pan sa ibabaw sa init nga init nga tubig, matunaw ang chocolate chips sa mantikilya.
- Kuhaa ang kalaha o panaksan gikan sa ubos nga kalaha ug ipaok ang sour cream, vanilla, ug asin.
- Hinay-hinay nga gibunalan ang asukar sa confectioners hangtud nga gitinguha ang pagkaylap sa pagkamakanunayon.
- Naghimo ang igo nga chocolate sour cream frosting alang sa mga 2 dosena nga cupcake o usa ka tube o Bundt cake o 2-layer cake.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 2623 |
| Total Fat | 120 g |
| Tulas nga Tambok | 71 g |
| Unsaturated Fat | 34 g |
| Cholesterol | 196 mg |
| Sodium | 74 mg |
| Carbohydrates | 382 g |
| Pagkaon sa Fiber | 13 g |
| Protein | 14 g |