Kini nga gamay nga martini adunay duha ka mga butang nga nagapangita niini. Una, usa kini sa mga opisyal nga cocktail nga gisilbihan sa 86th Oscars Governors Ball (2014), mao nga kini kanunay nga maghimo sa usa ka hingpit nga Oscar nga pagtan-aw sa party cocktail kung gusto ka nga mosuyop sama sa mga bitoon. Ikaduha, kini ubos nga kaloriya ug apil ang kaloriya. Sa katapusan, kini usa ka dako nga pagtilaw sa cocktail, nga mao gayud ang atong gikabalak-an.
Ang pagsagol sayon ra kaayo: ang tubig sa lubi lamang, ang coconut vodka sa Ciroc (usa sa pinakamaayo niini nga lami nga imong makita), pinya ug apog. Naghiusa sila sa paghimo og usa ka kahayag, makarepresko nga ilimnon nga may mga lami sa usa ka Pina Colada , apan tino nga dili ingon ka bug-at. Kini hingpit nga balanse.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces nga wala matam-is
- tubig sa lubi (8 kaloriya)
- 1 1/2 ounces
- Ciroc Coconut Vodka (94 calories)
- 1-ounce
- duga sa pinya (17 kaloriya)
- 1/4 onsa juice (4 kaloriya)
- Garnish: lemon twist
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay ice cubes.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Gikan sa usa ka chilled coupe nga baso .
- Pagdayandayan uban sa lemon twist.
Recipe sa maayong kabubut-on: Ciroc Vodka
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 335 |
| Total Fat | 29 g |
| Tulas nga Tambok | 25 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 19 mg |
| Carbohydrates | 24 g |
| Pagkaon sa Fiber | 10 g |
| Protein | 3 g |