Ang resipe sa samba nga puno sa lami nga palami. Dili lamang ang mga patties nga adunay usa ka Cajun flare, apan adunay usa usab ka malumo nga spiced barbecue sauce sa pag-uban niini.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 kilo nga karne sa yuta
- 1/4 tasa nga barbecue sauce
- 1 itlog (gaan nga gikulata)
- 3 lunhaw nga sibuyas (maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 3 ka kutsara nga tinapay nga mumho sa tinapay
- 1 ka kutsara nga saging nga Cajun
- 1 ka kutsara nga mustasa
- 1 ka kutsarita
- Pagkaon sa Cajun
- 4 mga hiwa nga keso sa Cheddar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat grill alang sa taas nga kainit. Mix ground beef , egg, bread crumbs , berde nga sibuyas, mustard, ug 1 ka kutsara nga Cajun Seasoning sa usa ka dako nga panaksan.
- Porma nga gisagol sa 4 ka patties.
- Sa usa ka gamay nga panaksan, isagol ang 1 ka kutsaritang Cajun nga panimpla ngadto sa sarsa nga barbeky.
- Kahayag nga oil grill ug magluto patties sulod sa 5 minutos matag kiliran, o sa gusto nga doneness. Sa katapusan sa pagluto, ibutang ang keso sa patties ug mag-alagad sa ibabaw sa mga burger nga nag-una sa seasoned barbecue nga sarsa.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 578 |
| Total Fat | 35 g |
| Tulas nga Tambok | 17 g |
| Unsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 213 mg |
| Sodium | 2,527 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 49 g |