Ang pagluto sa Cajun nakapalambo sa usa ka dungog tungod sa tanan mahitungod sa kainit. Ang kamatuoran mao ang Cajun flavors mas lamian kay sa init. Kini nga timpla sa panakot mahimong ipasibo alang sa kainit pinaagi sa pagdugang (o pagkunhod) sa gidaghanon sa pepper nga pepper.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa / 60 mL nga paprika
- 1/4 tasa / 60 mL asin
- 3 tablespoons / 45 mL black pepper
- 3 ka kutsara / 45 mL ahos nga powder
- 1 ka kutsara / 15 ml nga sibuyas nga sibuyas
- 2 teaspoons / 10 mL cayenne
- 1 1/2 teaspoons / 7.5 mL nga uga nga oregano
- 1 1/2 teaspoons / 7.5 mL nga uga nga thyme
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka gamay nga panaksan. Gamita dayon o ibutang sa usa ka lalom nga sudlanan sa usa ka cool, dark place. Kini nga pagsagol mahimong gitipigan sulod sa 6 ka bulan.
2. Paggamit sa pagsagol sa tanang matang sa karne, isda, ug seafood ug mga utanon. Makadugang ka og usa ka gamay nga lana ug suka sa usa ka panaksan, dugangan ang pipila niini nga timpla nga sagol ug gamiton ingon nga usa ka marinade.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 42 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 4,723 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 2 g |