Kini mao ang tradisyonal nga resipe sa marinade alang sa Korean nga Bulgogi, nga usa ka marinated nga steak nga giputol sa mga piraso ug gisudlan sa dahon sa lettuce o kan-on. Kini usa usab ka dako nga pag-alsa alang sa bisan unsang pagputol sa karne.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 ka tasa / 120 mililitro nga soy sauce
- 1/3 tasa / 80 mililitro nga asukar
- 3 tablespoons / 45 mililiters sake (o bugas nga bino o sherry)
- 2 ka kutsara / 30 mililitro nga lana sa lana
- 8 ka cloves nga ahos (minced)
- 4 scallions (minced)
- 2 ka kutsara / 30 mililitro nga toasted sesame seeds
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mililitro nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-init og lana sa lana sa usa ka gamay nga sakto. Idugang ang ahos ug magluto sulod sa 1 ka minutos. Idugang ang nahabilin nga mga sangkap, gawas sa berde nga sibuyas, ug himoa nga ang sarsa magluto sa medium nga kainit sulod sa 3-4 ka minutos, o hangtud nga matunaw ang asukal. Idugang ang berde nga mga sibuyas, dayon kuhaa gikan sa kainit ug himua nga bugnaw ang pagsagol sa dili pa gamiton isip usa ka marinade.
Mubo nga sulat: Ang toast nga binhi sa lamesa ibutang kini sa usa ka mainit nga luto nga pan ug hinayhinay nga ihaboy hangtud nga kini magsugod sa brown.
Nagkinahanglan kini og pipila ka segundo. Ibubo ngadto sa usa ka panaksan.
Ang kini nga pag-atomo gigamit sa paghimo sa Bulgogi o Korean nga Sesame Beef . Mahimo kini gamiton sa usa ka halang nga pagpanghugas sa sarsa .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 977 |
| Total Fat | 37 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 14 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7,561 mg |
| Carbohydrates | 146 g |
| Pagkaon sa Fiber | 11 g |
| Protein | 27 g |