Ang Bulgogi usa ka tradisyonal nga Korean nga sinugba nga steak. Kini nga talagsaon nga sarsa ginaserbe sa kilid alang sa paglusot. Mahimo nimo ipasibo ang kainit pinaagi sa pila ka chili nga imong pilion nga gamiton.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 nga tasa nga salad sa lana
- 2 ka cloves nga ahos (minced)
- 1 ka kutsara nga sesame seeds (toasted)
- 1 ka kutsarang berde nga sibuyas (tinadtad)
- 1/2 teaspoon nga chili sa lana (pag-adjust sa imong gusto)
- asin sa pagtilaw
- pepper sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Maghiusa sa tanan nga mga sagol ug ibutang sulod sa 30 minutos sa dili pa gamiton. Tipigi ang sagol sa usa ka sudlanan sa hangin sa refrigerator sulod sa 1 ka semana pagkahuman sa pagpangandam.
2. Kini nga paglusaw nga sarsa ginaserbe sa kilid sa Bulgogi o Korean nga Sesame Beef.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 186 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 81 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 3 g |