Kining baga nga mga pork chops giputos sa usa ka sinagol nga mga mumho sa tinapay, diced apple, pasas, ug Cheddar. Pag-alagad sa mga chops uban sa usa ka salad ug linuto nga patatas alang sa usa ka tasty, kaadlaw nga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 pork chops, buto-in, labing menos 1 1/4 ka pulgada ang gibag-on (mga 4 ka kilo)
- 1 1/2 ka copa nga tinapay cubes, toasted
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga mansanas
- 1/2 nga kopa nga pinutol nga hait nga Cheddar nga keso
- 2 ka kutsara nga pasas
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 2 ka kutsarang orange juice o apple juice
- 1/4 ka asin nga asin
- 1/4 teaspoon nga kaningag
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang hurno sa 350 F (180 C / Gas 4).
- Pag-ayo sa pagputol sa usa ka bulsa ngadto sa matag pork chop pinaagi sa pag-adto sa chop ngadto sa bukog. Hinay nga isablig ang sulod sa mga bulsa nga may asin ug paminta.
- Sa usa ka panaksan maghiusa sa mga tinapay nga cube, tinadtad nga mansanas, ginunting nga keso, ug pasas.
- Sa usa ka tasa, isagol ang nangatunaw nga mantekilya, juice, asin, ug kanela. Ibubo sa ibabaw sa tinapay nga sagol nga ug hinayhinay pagpalihok hangtud sa hingpit nga sinaktan.
- Ang baboy nga baboy gamay nga gamiton sa tinapay ug mansanas nga mansanas.
- Ibutang ang mga chops sa usa ka mabaw nga baking dish ug pagluto sulod sa mga 45 minutos. Pagtabon sa linuto sa kalaha uban sa foil ug magluto 15 ngadto sa 20 ka minutos, o hangtud nga malomo ug maayo nga lutoon.
Mahimo Ka Usab
Ang Apple ug Bacon gipaon nga Pork Chops
Dali nga Gipusgahan ang Pork Loin
Guntinga ang Pot Pork Chops uban sa Stuffing ug Patatas
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 869 |
| Total Fat | 53 g |
| Tulas nga Tambok | 20 g |
| Unsaturated Fat | 20 g |
| Cholesterol | 269 mg |
| Sodium | 377 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 84 g |