Kini nga rub mao ang kasagaran nga ahos busa, alang kanimo mga hinigugma sa ahos, kini usa ka talagsa nga panimpla. Sulayi ang pagminas sa gamay nga ahos ug pagtrabaho kini pag-ayo sa karne. Kini mao usab ang usa ka dako nga base nga gunting ; Dugang pa nga mga sangkap aron mahimo kini nga mas daghan nga flavorful.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ka cloves nga ahos (minced)
- 1 ka kutsara nga black pepper
- 1 ka kutsara nga paprika
- 1 ka kutsara
- brown sugar
- 1 ka kutsara nga asin (coarse salt labing maayo)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagdugtong ang tanan nga mga sagol. Guntinga kini nga putos sa pagpilit sa mga seasoning ngadto sa ahos.
- Ipagawas ang karne sa dili pa lutoon.
- Kini nga rub mahimo nga tipigan sa usa ka lalom nga sudlanan sa refrigerator sulod sa duha ka semana.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 292 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7,009 mg |
| Carbohydrates | 67 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 10 g |