Kini usa ka manipis ug lami nga sarsa nga barbecue nga maayo ang pagtrabaho kon gamiton sa mga gusok ngadto sa katapusan sa pagluto. Mahimo usab kini gamiton ingon nga usa ka paglusaw nga salsahan nga giandam sa lamesa. Pagdugang og dugang nga cayenne aron sugdan ang kainit.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2/3 tasa nga stock sa manok
- 1/3 tasa nga brown sugar
- 1/4 ka tasa nga suka cider
- 1/4 ka tasa nga ketchup
- 5 ka ahos nga ahos
- 3 ka kutsara
- lana sa oliba
- 3 ka kutsara nga yellow mustard
- 2 ka kutsara nga soy sauce
- 1 teaspoon nga cayenne
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ibubo ang lana sa oliba sa usa ka saucepan sa init nga kainit. Idugang ang minced nga ahos ug simmer hangtud nga gamay nga brown. Idugang ang nahabilin nga mga sagol ug maayo ang pagkalubong. Magpa-ubos hangtud nga kini magsugod sa pagpatubo, mga 15 minutos. Tugoti nga pabugnawon.
2. Magtipig sa usa ka lalin nga sudlanan sa refrigerator sulod sa duha ka semana.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 31 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 104 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |