Daghang mga tawo ang mopalit sa tindahan nga gipalit nga BBQ sarsa ug doktor kini sa paagi nga gusto nila kini. Ania ang usa ka sukaranan nga bersyon aron sa pagsulay sa sunod nga higayon nga ikaw mag-ihaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka botelya nga gipalit nga barbecue sauce
- 1/4 tasa (60 mL) brown sugar
- 1/4 nga tasa (60 mL) nga ketchup
- 2 teaspoons (10 mL) molasses
- 1 1/2 teaspoons (7.5 ml) cider vinegar
- 1 teaspoon (5 ml) sibuyas nga sibuyas
- 1 teaspoon (5 mL) nga mainit nga sarsa
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ibutang ang binotelyang sarsa ug brown nga asukal sa usa ka dako nga kaldero. Himoa nga ang sagol nga moabut sa usa ka gamay nga hubag. Bawasan ang kainit ug himoa nga ang simmer sulod sa 2 ngadto sa 3 ka minutos, usahay stirring.
2. Pagdugang sa ketchup, molasses, cider vinegar, powder nga sibuyas, ug init nga sarsa. Pag-agay ug pasagdi ang simmer sulod sa 5 ngadto sa 6 ka mga minuto.
3. Kuhaa gikan sa init ug gamit. Kung mag-una sa panahon, pabugnaw nga sarsa sa temperatura sa lawak ug ibutang sa usa ka sudlanan sa hangin.
Ibutang sa refrigerator sulod sa 5 ka adlaw human sa pagpangandam.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 34 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 164 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |