Ang pagbubo sa init nga tubig nga nagabukal sa itik makatabang sa pagtunaw ug paghubas sa tambok nga anaa sa ilawom sa panit. Kini nga lakang gikinahanglan aron sa paghatag kanimo sa kaguliyang nga panit nga naghimo sa Peking Duck nga maayo kaayo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 3 ngadto sa 4 ka libra (1.5 ngadto sa 1.8 kg) nga itik
- 1 ka dako nga kahel
- 1 gamay nga sibuyas
- 5 ka kutsara (75 mL) dugos
- 3 ka kutsara (45 mL) nga suka sa alak
- 3 ka kutsara (45 mL) dry sherry
- 3 ka kutsara (45 mL)
- soy sauce
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-init og panigarilyo.
2. Sagola ang duga sa katunga sa orange uban sa dugos, suka sa alak, sherry, toyo ug pepper. Dad-a sa usa ka hubag, ug himoa nga cool sa 10 minutos. Pag-split sa salsahan, pagreserba og usa ka tunga alang sa glazing ug ang laing katunga isip usa ka saging nga nagsilbi. Tingali kinahanglan nimo nga ibalik ang sarsa sa pag-alagad.
3. Duslisan ang panit sa itik sa daghang mga dapit nga may mahait nga kakuyaw ug ibubo ang mahitungod sa usa ka gallon nga nagabukal nga mainit nga tubig ibabaw niini.
Butangon ang sibuyas ug ang katunga sa orange. Himoa nga uga. Gg
4. Ibutang sa nanigarilyo ug aso alang sa mga 3 ngadto sa 3 1/2 ka oras o hangtud nga ang internal nga temperatura moabot sa 170 degrees F / 77 degrees C. Glaze uban sa katunga sa salsahan sa matag 30 minutos sa panahon sa pagpanigarilyo nga proseso.
5. Pag-alagad uban sa laing katunga sa sarsa.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1641 |
| Total Fat | 129 g |
| Tulas nga Tambok | 44 g |
| Unsaturated Fat | 59 g |
| Cholesterol | 381 mg |
| Sodium | 976 mg |
| Carbohydrates | 28 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 88 g |