Ang pagpangaon sa mga chops sa karnero usa ka paagi sa pagmugna og gagmay nga tipik sa gugma. Makapahimsog ug malumo, kung kini us aka mga paniudto ug sinugba nga husto, kini dili maayo. Ang pag-inom alang sa mga karnero nga rib chops nagsagol sa balsamic vinegar uban sa Dijon mustard ug usa ka maayo nga dosis sa mga tanum aron sa paghimo sa usa ka porma sa palami nga makapalambo sa nating karnero, apan nagpadayon gihapon nga ang natural nga lami nga mosidlak.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 12
- Mga dahon sa karnero
- 1/2 copa nga lana sa oliba
- 1/4 tasa nga balsamic vinegar
- 2 cloves nga ahos, minced
- 1 ka kutsara
- presko nga rosemary , tinadtad
- 1 ka kutsarang dugos
- 2 teaspoons nga Dijon mustard
- 1 teaspoon nga uga nga oregano
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ibutang ang mga karnero nga kama sa usa ka mabaw nga pan nga gibutangan o baga nga bag nga plastik. Combine olive oil, balsamic vinegar, ahos, rosemary, honey, mustard, oregano, asin, ug pepper. Mix maayo ug ibubo sa ibabaw sa mga chops dahon. Hinay nga itabon ang sinina. Cover o seal sa bag ug sa refrigerate alang sa 1 sa 2 ka oras.
2. Preheat ang grill ngadto sa medium-high heat. Kuhaa ang mga chops ug ibutang sa grating grates. Biyai ang pag-marino. Ang kalan-on, ang nating karnero, magputol sa 4 ngadto sa 5 ka minuto kada kilid hangtud nga lutoon ngadto sa gitinguha nga doneness.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 2602 |
| Total Fat | 185 g |
| Tulas nga Tambok | 72 g |
| Unsaturated Fat | 85 g |
| Cholesterol | 773 mg |
| Sodium | 668 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 205 g |