Kining simple nga marinade hingpit alang sa pagdugang sa usa ka Asian flavor sa bisan unsang karne, manok, isda, ug utanon. Kini usa ka klasiko ug yano nga kalainan sa daghang mga marinade ug mga salami nga makita sa tibuok East Asia.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 lunhaw nga sibuyas (ginunting)
- 1 tasa nga soy sauce
- 3 ka kutsara
- lana sa lana
- 1 ka kutsara nga asukar
- 1 ka kutsara nga luya (lab-as, tinadtad)
- 4 ka cloves nga ahos (minced)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Maghiusa sa tanan nga mga sagol ug pag-mix hangtud nga matunaw ang asukar.
2. Magpalayo sa karne sulod sa 4 ngadto sa 6 ka oras, manok sulod sa 3 ngadto sa 5 ka oras, isda ug utanon sulod sa 1 ngadto sa 2 ka oras. Tipigi ang marinade sa usa ka sudlanan sa hangin nga dili moabut hangtud sa tulo ka adlaw human sa pagpangandam.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 392 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7,489 mg |
| Carbohydrates | 38 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 17 g |