Ang asin sa Rosemary usa ka maayong paagi sa pagpreserbar sa hayag nga lami sa presko nga rosemary. Nagkinahanglan lamang kini mga lima ka minutos aron mahimo ug mahimong matipigan sa walay katapusan nga temperatura sa kwarto. Sulayi kini sa sinangag nga patatas, manok ug karnero.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 tasa nga lab-as nga rosemary dahon (matinud nga tinadtad)
- 2 ka kutsarang kosher asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagdugtong ang matahum nga tinadtad nga rosemary ug ang asin.
- Pakuha ngadto sa usa ka limpyo nga garapon nga garapon.
- Tabuni ug ibutang sa temperatura sa lawak gikan sa direkta nga kahayag o kainit.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 8 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,164 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |