Kining dako nga pagtilaw sa apple cake giluto sa usa ka rectangular baking pan , nga gipangulohan sa usa ka cream cheese frosting. Kini dessert hingpit alang sa paglingaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka itlog
- 2 tasa nga asukar
- 1/2 ka tasa nga lana sa utanon
- 1 teaspoon vanilla extract
- 2 tasa
- hingpit nga harina
- 1/2 ka asin nga asin
- 1 ka kutsarita nga baking soda
- 2 teaspoons
- cinnamon
- 1/4 teaspoon nutmeg
- 4 ka copa nga mansanas (gipanitan ug gisintang)
- 1 tasa walnuts (tinadtad)
- Alang sa Cream Cheese Frosting:
- 1 ka pakete / 3 ka ons nga cream cheese hinay-hinay
- 3 ka kutsara nga mantikilya (gihumok)
- 1 pinch asin
- 1/2 teaspoon nga banilya
- 1 1/2 ka tasang asukal sa confectioner
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gipildi ang mga itlog hangtud sa kahayag ug gama.
- Sa hinay-hinay, idugang ang asukal, lana ug 1 teaspoon nga banilya.
- Ngadto sa usa ka linain nga panaksan, pag-andam sa harina, 1/2 ka kutsarita nga asin, baking soda, cinnamon, ug nutmeg. Pag-aghat sa unang sinagol.
- Pagpalihok sa mga mansanas ug mga walnuts.
- Ibutang sa greased 13x9x2-inch baking pan ug magaluto sa 350 F sa 45 minutos.
- Himoa nga bugnaw ang cake sa pan sa usa ka gantang alang sa 10 ngadto sa 15 ka minutos sa dili pa ang pag-frost.
Cream Cheese Frosting
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka panaksan sa pagsagol.
- Pukpok hangtud nga hapsay.
- Ipakaylap ang mga cooled cake.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 342 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 37 mg |
| Sodium | 213 mg |
| Carbohydrates | 46 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |