Kining popular nga pinggan sa China sayon ra kaayo. Aron makadugang sa usa ka gamay nga kolor, sulayi ang pag-garnishing sa cut chicken uban ang Green Sibuyas Brushes sa dili pa mag-alagad.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2.5 ka libra nga manok
- 3 Mga sibuyas sa sibuyas (berde nga sibuyas, mga scallion)
- 1 Dako nga luy-a, ginunting
- 3 ka ahos nga ahos
- 1 ka kopa
- 1 ka kutsara nga asin sa dagat
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hugasi ang manok sa ilawom sa katugnaw nga tubig ug patubigan. Guntinga ang bisan unsang dugang tambok.
- Sa usa ka dako nga saucepan, dugangi ang tubig aron tabonan ang manok. Idugang ang mga sibuyas sa sibuyas, luy-a, ahos, Alashing nga bino, ug asin sa dagat. Dad-a sa usa ka hubag.
- Simmer sa 20 minutos, dayon ibutang ang manok sa stock. Dad-a balik sa usa ka hubag ug simmer alang sa laing 15 ka minutos.
- Kuhaa ang kainit, tabon, ug himoa nga ang manok molingkod sa stock sulod sa 4 - 5 ka oras. Nag-alagad 4.
- Guntinga ang manok. Pag-alagad uban ang pula nga suka, sama sa Pun Chun.
- * Ang alshing bino mao ang bino sa China. Kung dili magamit, ang lusok nga dry sherry (dili pagluto sherry) mahimong mapuli.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 780 |
| Total Fat | 38 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 15 g |
| Cholesterol | 237 mg |
| Sodium | 1,979 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 77 g |