Ang Red Coconut Masala usa ka tipikal nga baybayon (kasadpang baybayon) nga Indian nga masala (spice mix). Gigamit niini ang mga sangkap nga sangkap gikan sa rehiyon ug hingpit alang sa paghimo sa usa ka isda o kalan-on sa dagat nga kari. Ang Red Coconut Masala nakakuha sa iyang maanindot nga pula nga kolor gikan sa mga chili sa Kashmiri nga gigamit niini. Ayawg kahadlok kanila kay mas daghan pa sila kay sa panit! Kini nga masala mahimo nga lab-as ug gigamit o gitipigan sa usa ka garapon nga botelya o botelya hangtud sa 2 ka adlaw sa refrigerator. Ang gidaghanon nga gamiton nga kini nga resipe igo nga magluto og 1 ka kilo o 2.2 ka libra sa bisan unsang isda nga adunay lig-on, puti nga unod o pagka-seafood sama sa mga prawns, shrimp, nukos o kasag. Ania ang resipe ...
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa grated coconut: fresh, frozen o desiccated (pinakagamay nga porma)
- 5 ka uga nga pulang Kashmiri chilies
- 1 "piraso sa ginger
- 2 tsp nga tipik sa ahos o minasa nga ahos
- 3 ka cloves
- 1 "usa ka piraso sa cinnamon
- 3 pod nga berde
- cardamom (mga liso nga gikuha aron gamiton ug gilabay ang mga panit)
- 1/4 tsp. cumin powder
- 1/4 tsp. coriander powder
- 1/4 tsp. tunog / fennel nga binhi
- Usa ka pinch of nutmeg
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang tanan nga mga sagol sa usa ka grinder o blender. Idugang ang 1/4 nga tasa sa tubig.
- Guntinga ang mga sangkap ngadto sa usa ka hapsay nga tinta nga baga, lut-od nga porma. Pagdugang og diyutay pa nga tubig samtang imong galingon, kon gikinahanglan, apan ayaw paghimo sa masala nga puno sa tubig.
- Gamita dayon ang masala o ibutang sa usa ka garapon nga panaksan o panaksan hangtud sa 2 ka adlaw sa refrigerator.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 99 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 247 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 3 g |