Salamat kang Mary sa pagpakigbahin sa iyang recipe sa copycat alang sa mga biskwit sa Red Lobster. Sayon kaayo sila sa pag-andam uban ang biscuit mix, mantikilya, ug keso. Usa ka gamay nga powder sa ahos ang nagdugang sa palami.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tasa
- buttermilk baking mix, homemade o Bisquick
- 2/3 tasa nga gatas
- 1/2 tasa nga mahait nga keso sa Cheddar (ginunting)
- 1/4 tasa nga mantikilya (natunaw)
- 1/4 tsp ahos nga powder
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa pagsagol nga panaksan, isagol ang nagkalainlaing pagkaluto, gatas, ug keso hangtud nga hinay nga mga porma sa minasa, dayon mabuntog nga kusog 30 segundos.
- Pag-drop gikan sa kutsara ngadto sa ungreased nga linuto sa kalaha nga sheet ug magaluto sa 450 ° hangtud nga bulawan nga brown, 9 ngadto sa 10 ka minutos.
- Pag-mix sa mantikilya ug ahos nga powder. Ibutang ang mga mainit nga biscuit ug mag-init sa init.
Nalangkit nga mga resipe
- Brown Butter ug Sage Biscuits
- Southern-Style Buttermilk Biscuits
- Mga Biskwit sa Cranberry-Walnut
- Angel Biscuits
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 106 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 25 mg |
| Sodium | 122 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 4 g |