Ang mga piraso sa lino sa Turkey nga gi-marinated sa usa ka yano nga sinagol nga gatas ug mga halang nga panimpla, dayon kini gikusokuso ug gipalutaw sa kahingpitan.
Mobati nga gawasnon nga gamiton ang mga piraso sa turkey cutlet niini nga resipe, o gamiton ang manok.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 to 2 pounds nga turkey tenderloins (giputol sa 1 ngadto sa 1 1/2-inch nga mga piraso)
- 3/4 nga copa nga tunga sa tunga ug tunga (o gatas)
- 1/4 ka kutsaritang ahos nga powder
- 1 ka kutsara
- Panadya sa Cajun o Creole
- 1 ngadto sa 1 1/2 ka tasa nga harina sa tanan nga katuyoan
- 1 botelya sa lana alang sa lawom nga pagprito
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Diha sa usa ka dako nga pagkaon sa pagtipig nga pagkaon naghiusa ang pabo nga softloins, gatas o tunga nga bahin, ahos, ug Creole o Cajun seasoning.
2. Himoa nga ang mga softloin maani sa refrigerator sulod sa mga 2 ka oras.
3. Pag-init og lana sa lawom nga fryer ngadto sa mga 360 °.
4. Dugangi ang mga piraso sa pabo sa harina, maayo ang pagkaligo. Iwag ang sobrang harina.
5. Deep fry hangtud nga brown nga brown, mga 4 o 5 ka minuto.
Mahimo Ka Usab
Espada nga Fried Chicken Tenders
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 328 |
| Total Fat | 13 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 114 mg |
| Sodium | 2,741 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 31 g |