Kini nga mga steak napuno sa nindot nga palami sa Southwestern. Kini usa ka maayong paagi sa paghimo sa dili kaayo hingpit nga steak ngadto sa usa ka talagsaon nga pagkaon. Sulundon alang sa panihapon sa gabii. Pag-alagad uban sa imong mga paborito nga giluto o giluto nga mga kilid.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 1-pulgada nga lino nga linuto nga steak (baga)
- 4 mga keso sa panit (Monterey Jack)
- 4 ka sili nga chili (bug-os nga lamas, lab-as o lata)
- 2 tablespoons / 30 ml. lana sa oliba
- Alang sa Spice Rub:
- 1 ka kutsara / 15 mL. paprika
- 1 ka kutsara / 15 mL. puti nga pepper
- 1 teaspoon / 5 mL. cayenne
- 1 teaspoon / 5 mL. brown sugar
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL. cumin
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL. asin (dagat)
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL. itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pangpainit sa preheat alang sa medium nga kainit.
2. Maghiusa sa paprika, puti nga pepper, cayenne, brown nga asukal ug cumin nga maghiusa sa usa ka gamay nga panaksan.
3. Pagputol sa usa ka slit sa kilid sa matag steak, nga maghimo sa usa ka bulsa nga igo nga igo aron sa paghupot sa keso ug berde nga chili. Ibutang ang usa ka panit sa keso ug usa ka tibuok nga chili ngadto sa matag steak pocket. I-brush sa matag steak light lightly uban sa olive. Ibubo ang sagol nga panakot sa mga steak. Ibutang ang mga steak sa mainit nga grill sa medium nga kainit ug magluto alang sa mga 8 minutos, pagbalhin kausa o hangtud nga ang mga steak makaabot sa gusto doneness .
4. Sa higayon nga lutoon, kuhaon ang mga steak nga gituslob gikan sa kainit ug ibutang sa usa ka dako nga plato. Hikapa nga haw-as uban sa aluminum foil ug himoa nga pahulay alang sa 5 minutos. Pag-alagad uban sa imong paborito nga mga kilid.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 270 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 42 mg |
| Sodium | 750 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 16 g |