Kini nga resipe sa zucchini usa ka hingpit nga panig-ingnan kon giunsa nga ang yano nga pagkaandam nga pagkaon mahimong tasty kaayo.
Sama sa tanan nga mga resipe sa zucchini, ang sauteed nga zucchini labing maayo kon ang presko nga zucchini anaa sa panahon. Ayaw pag-usbaw sa asin. Ang asin nagdala sa lami sa pagkaon, ilabi na sa mga pagkaon nga lahi, sama sa zucchini.
Ayaw Pagdumala: Mga Resipe sa Zucchini Kinahanglan Nimong Sulayan
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 Tbsp. lana sa oliba
- 2 lbs. Ang zucchini, nga hinay-hinay ngadto sa mga rounds, mga 1/4-pulgada ang gibag-on
- 1/4 tsp. ahos nga powder
- 1 tsp. kosher asin
- 1/2 tsp. fresh-ground black pepper
- 1/4 nga tasa grated
- keso sa parmesan
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init sa lana sa oliba sa usa ka dako nga panagang sa kainit sa taas nga kainit.
- Idugang ang zucchini, ahos nga powder, asin ug pepper.
- Magluto, usahay magsagol, hangtud nga ang zucchini hilabihan ka malumo.
- Tilawi, ug i-adjust ang seasonings (pagdugang og dugang nga asin ug pepper, kon gikinahanglan).
- Isablig ang keso sa Parmesan. Magluto laing 30 segundos, hangtud nga ang keso matunaw. Kuhaa gikan sa kainit, ug serbisyoa dayon.
Naghimo og 4 ka pagkaon.
Ang matag serbisyo: 106 calories, 8 g fat (2 g saturated fat), 4 mg cholesterol, 6 g carbohydrate, 682 mg sodium, 2 g fiber, 4 g protein, 7% vitamin A, 46% vitamin C, 9% calcium, 4% nga iron
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 121 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 4 mg |
| Sodium | 692 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 5 g |