Ang Royal icing mao ang icing sa pagpili alang sa tanan gikan sa pagdayandayan sa mga gingerbread house ngadto sa sugar cookies. Kini nga resipe nagtawag alang sa meringue powder puli sa mga puti nga itlog. Makita nimo ang meringue powder sa mga tindahan (sama sa Michaels), mga tindahan sa gourmet ug mga dekorasyon nga dekorasyon nga cake.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka tasa nga powdered sugar
- 3 ka kutsara nga meringue powder
- 1 / 4-1 / 2 nga tasa nga tubig (mainit)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pukpok ang powdered sugar ug meringue powder uban sa electric mixer.
- Pagmasa sa 1/4 nga tasa sa mainit nga tubig. Kung ang icing dili igo, pagdugang sa dugang nga tubig, usa ka kutsara sa usa ka higayon hangtud nga kini makaabot sa gitinguha nga pagkamakanunayon.
Mubo nga sulat: Alang sa gingerbread house decorating , ang imong icing kinahanglan nga kanunay nga teyp. Alang sa pagpa-decorate sa cookie, gusto nimo ang usa ka gamay nga thinning icing.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 103 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 27 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |