Kini nga resipe alang sa usa ka talagsaon nga tulo ka pepper dry rubbed London Broil ( flank steak ). Kinahanglan nimong ihigot kining usa nga mainit ug paspas ug paninguhaon nga dili kini mapuspusan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka kilo / 1.3 kilos nga flank steak
- 1 ka kutsara / 15 mL lemon pepper
- 1 ka kutsara / 15 mL ahos nga powder
- 1 1/2 teaspoons / asin
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL black pepper, presko nga yuta
- 1/4 ka kutsarita / 1.25 mL cayenne pepper
- 1/4 ka kutsarita / 1.25 mL nga paprika
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa mga panakot sa usa ka mabaw nga pan nga may igong gidak-on sa paghupot sa London Broil. Gisul-ob ang bug-os nga sinala nga adunay sagol nga sagol ug tabon nga pan uban sa plastic wrap. Paggahin sa temperatura sa kwarto sulod sa 2-3 ka oras o pag-refrigerate sa tibuok gabii. Ang karne motan-aw basa. Pat nga uga apan ayaw pagkuhaa ang rub. Preheat gas grill sa taas nga 10 minutos. Bawasan ang kainit sa medium ug ibutang ang karne sa sentro sa grill. Dayon tabon ug ihaw sulod sa 5 minutos; pagpabalik sa karne ug paglutaw alang sa usa ka dugang nga 5 minutos alang sa medium-talagsaon.
Magluto og pipila ka minuto kung gusto nimo ang imong steak medium. Paggamit sa mga kumpit. Indi pagtusok ang karne nga may sanga, agud magpabilin ang mga duga. Alang sa conventional charcoal grilling, sugdi ang mga uling ug ipaubos ang abohon. Dunay gibutang nga gibanabana nga 6 ka pulgada gikan sa mga uling. Padayon nga ingon sa ibabaw.
Sa higayon nga lutoon sa broil sa London ang gitinguha nga doneness, kuhaa gikan sa kainit ug himoa nga pahulay sulod sa 5 ka minutos sa dili pa ihagis. Pag-alagad uban sa imong paborito nga mga pinggan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 334 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 134 mg |
| Sodium | 532 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 47 g |