Uban niining yano nga resipe alang sa Long Cooking Pot Roast, mahimo ka nga layo sa tibuok adlaw ug mopauli sa usa ka talagsaon ug malipayon nga kompleto nga panihapon. Ang dakong pagtibhang sa karne lagmit kanunay nga magdugay aron magluto sa hinay nga cooker. Ang lisud nga pagtibhang sama sa top round ug chuck adunay daghan nga connective tissue nga dili dissolve hangtud nga ang temperatura sa karne moabot sa 200 ° F. Busa, samtang ang usa ka steak mahimong lisud kaayo sa maong temperatura, ang usa ka sinugba mahimong malumo ug lamian.
Mahimo mong magamit ang ubang mga utanon niining dali nga resipe. Idugang ang usa ka baga nga itlog nga pula, dalag, o pepino nga peppers, o lab-as nga lunhaw nga liso. Ang pipila ka mga parsnips o turnips mahimong usa ka nindot nga kausaban sa dagan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 (4 ngadto sa 5 ka libra) ang gisudlan sa ibabaw nga itoy nga sinugba sa karne
- 3 sa 4 sibuyas (hinay-hinay)
- 4 ngadto sa 5 ka cloves nga ahos (tinadtad)
- 6 ngadto sa 8 ka patatas (gipanitan ug giputol)
- 3 ngadto sa 4 carrots (gipanitan ug giputol)
- 1 sobre nga sibuyas nga sabaw
- 1/2 tasa burgundy nga bino (o
- sapi stock )
- 1 ka kutsarita nga uga nga mga dahon sa marjoram
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang makita nga tambok gikan sa sinugba ug isalikway.
- Ibutang ang mga sibuyas, ahos, patatas, ug mga carrots nga mga utanon sa ubos sa 4 ngadto sa 5-quart crockpot. Ibutang ang inihaw nga karne sa ibabaw. Isablig ang sabaw sa tanan. Dayon ibubo ang bino o stock sa tanang butang.
- Tabuni ang crockpot ug magluto sa ubos sulod sa 10 ngadto sa 12 ka oras o hangtud ang karne sa baka ug mga utanon malumo. Pilia ang tambok gikan sa mga duga ug mag-alagad uban sa karne ug mga utanon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 620 |
| Total Fat | 19 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 162 mg |
| Sodium | 188 mg |
| Carbohydrates | 52 g |
| Pagkaon sa Fiber | 7 g |
| Protein | 59 g |