Ang chicken kofta hingpit alang niadtong wala mokaon og pula nga karne o naningkamot nga maputol. Ang lami niining manok nga kofta nga resipe dako!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 lb. yuta nga manok
- ½ kutsarang presko nga parsley, tinadtad
- ½ pulang kampanilya nga pepper, diced
- ½ clove sa ahos, maayong pagkabuhat nga tinadtad
- ½ kutsarita nga pepper
- 1 ka kutsarang sibuyas, tinadtad
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hud nga hurno sa 350 F.
- Sa usa ka processor sa pagkaon, isagol ang pulang kampanilya nga pepper, parsley , ahos, pepper, ug sibuyas hangtud nga maayo ang pagkasagol. Ang mga sangkap mahimo nga gamiton ingon nga nalista apan adunay mas maayo nga pagkupot kon gisagol sa manok.
- Ibubo ang sagol sa usa ka dako nga panaksan ug idugang ang manok ug maayo ang pag-mix.
- Basa nga mga kamot sa tubig ug paghimo sa gisagol nga mga bola, patties, o mga tipak nga sigarilyo, bisan asa nga gusto nimo.
- Ibutang sa greased cookie sheet o mabaw nga baking dish sa oven ug magluto sulod sa baynte minutos.
- Ang chicken kofta mahimo usab nga lutoon sa usa ka grill, bisan sa mga skewer o nag-inusara, o pan nga fried sulod sa 8 ngadto sa 10 ka minuto, nga mag-uli sa tunga sa panahon sa pagluto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 322 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 95 mg |
| Sodium | 96 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 32 g |