Ang sugar-free nga chocolate chip cookies nga gihimo sa natural nga brown rice syrup alang sa usa ka matam-is nga pagtilaw ug bug-os nga itlog nga libre ug dairy-free nga maghimo kanila nga 100% vegan. Pagpalit alang sa brown rice syrup ug mga sugar-free nga chocolate chips sa usa ka natural nga tindahan sa pagkaon aron sulayan kining mga sugar-free nga chocolate chip cookies. Naglakip kini sa brown rice syrup, apan kini gipanindot nga asukar ug luwas alang sa mga vegan nga naglikay sa giproseso nga sugar ug bone char. Tan-awa usab: Dugang nga mga Sugar-free Cookie Recipe
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 saging (mashed)
- 3/4 nga tasa nga brown rice syrup
- 1/4 tasa nga soy gatas
- 1/4 tasa nga lana sa utanon
- 3 nga harina sa tasa
- 1/4 ka asin nga asin
- 1 teaspoon nga baking powder
- 1 ka kutsarita nga baking soda
- 2 tasa nga sugar-free vegan nga itom nga chocolate chips
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pre-heat oven ngadto sa 325 degrees. Gabunon ang saging, brown rice syrup, soy gatas ug lana sa utanon ug pag-adto hangtud matipon ang maayo.
- Sa usa ka linain nga panaksan, isagol ang harina, asin, baking powder ug baking soda. Pagdugang sa saging nga sagol, pag-stir nga maayo aron makombinar.
- Piloa ang chocolate chips.
- Pag-drop pinaagi sa mga spoonful sa usa ka linuto sa kalaha. Magaluto alang sa 10-12 minutos o hangtud nga gamay nga bulawan nga brown.
Dugang nga Sugar-free Vegan Cookie Recipe:
Dali nga Vegan Petsa Macaroons
Maple Cookies nga walay Sugar
Peanut Butter ug Banana Cookies
Quick Walnut ug Carob No-bake Cookies
Himsog nga Fig Cookies
Mga Cook-Free nga Prutas
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 157 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 214 mg |
| Carbohydrates | 16 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |