Ang Tequila Rose nga gigamit dinhi naghatag sa pag-inom sa iyang pink nga kolor ug luscious strawberry nga palami samtang ang chocolate liqueur ug ang katunga ug tunga nagdugang sa iyang pagkadato. Kini nga matam-is nga Strawberry Kiss usa ka ilimnon nga dessert sa langit nga nagsimbolo sa Red Snapper, gawas sa mga utanon, ug kini usa ka takus usab nga kanding sa Valentine's Day . Kini usa ka creamy, sweet cocktail, kahayag sa alkohol; duha ka mga butang nga gituyo pag-ayo sa pipila ka mga tawo, busa gamita kini nga ilimnon nga pinili.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 onsa nga Tequila Rose
- 1/2 onsa light rum
- 1 ounce
- chocolate liqueur
- 1 ounce
- tunga ug tunga
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang tanan nga mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay ice cubes.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 327 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 11 mg |
| Sodium | 37 mg |
| Carbohydrates | 26 g |
| Pagkaon sa Fiber | 11 g |
| Protein | 15 g |