Sayon ang paghimo sa imong kaugalingon nga Creole spice mix sa balay. Kini bantog nga chef nga si Emeril Lagasse nga bersyon. Kini nga mix mahimo nga gitipigan sa 3 ka bulan. Kini usa ka pagkaon alang sa mga fans sa creole casserole. Kini usab naghimo sa usa ka talagsaon nga personal nga regalo sa pagpangaon.
Ang panimpla sa Creole naggikan sa French ug Spanish settlers sa Louisiana. Kini nga mga populasyon nga gisagol sa mga populasyon sa mga lumad ug Caribbean sa maong lugar ug gikan niini ang usa ka matang sa klase nga culinary natawo. Kini nga panimpla usa ka talagsaon nga paagi. Kini hingpit alang sa mga resipe sama sa jambalaya o gumbo apan kini usab maayo nga pagtrabaho ingon nga usa ka panimpla alang sa mga karne. Ang pagtilaw sa Big Easy diha sa imong kaugalingong panimalay sama kasayon sa pagsagol sa pipila ka mga panakot nga lagmit imong naangkon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2-1 / 2 Tbsp paprika
- 2 tsa nga asin
- 2 Tbsp ahos nga powder
- 1 Tbsp nga bag-o nga itom nga paminta
- 1 Tbsp sibuyas nga powder
- 1 Tbsp cayenne
- 1 Tbsp nga uga nga oregano
- 1 Tbsp tuyo nga thyme
Unsaon sa Paghimo Niini
1.Kombina nga paprika , asin , ahos nga powder, black pepper , sibuyas nga powder, cayenne, oregano , ug thyme sa usa ka panaksan.
2. Magtipig sa usa ka lalim nga sudlanan gikan sa kahayag. Paggamit sulod sa tulo ka bulan.
Source: ni Emeril Lagasse (Wm Morrow)
Gipublikar nga may pagtugot.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 6 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 437 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |