Sama sa Espanyol nga patatas nga patatas, ang Espanyol nga pasta adunay usa ka tino nga palami sa Mediteranyo, ug kini usa ka presko nga panit ug sayon buhaton. Ang bow tie pasta, mayonnaise, lab-as nga kamatis, olibo, atsara ug sibuyas gipalabay sa mga utanon. Pagdugang og usa ka lata sa tuna sa pag-mix ug ikaw adunay usa ka dako nga pagtilaw Espanyol nga magdala sa pasta salad.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 16 oz nga bow tie tie pasta
- 2 dako, lig-on nga kamatis
- 4-5
- Gherkin pickles
- 1 Italian green pepper
- 1-6 oz
- mahimo tuna
- 1-15 oz mahimo nga hiniwa o gisagol nga linuto nga mga carrot
- 1/2 medium red sibuyas
- Ang 1-6 oz mahimong itom nga itom nga olibo
- 7.5 oz nga canned corn kernel
- 12 oz nga mayonnaise
- Opsyonal - 2 lisud nga linuto nga itlog
- Salt ug pepper sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Magluto sa bow tie tie pasta. Pag-ilalom, hugasan ug pabugnawan sulod sa 10 ka minutos. Palambuon ang pasta sulod sa usa ka oras.
- Samtang ang pasta mao ang makapabugnaw, pag-andam sa uban pa nga mga sangkap. Guntinga ang mga kamatis ngadto sa mga wedges. Guntinga ang green pepper ngadto sa mga strips, mga usa ka pulgada ug tunga. Ang slice pickles ngadto sa katunga, pahalayo. Hugaw ang tuna ug mga carrot. Guntinga ang pula nga sibuyas nga hinay. Guntinga ang mga olibo sa katunga.
- Sa higayon nga ang pasta mahumok, pakombinar ang tanan nga mga sagol sa usa ka panagsagol nga panaksan. Dayon, itugyan ang mga sambog sa pasta. Pag-alagad sa katugnaw ingon sa usa ka una nga agianan o kilid nga pinggan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1127 |
| Total Fat | 60 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 16 g |
| Cholesterol | 127 mg |
| Sodium | 1,876 mg |
| Carbohydrates | 122 g |
| Pagkaon sa Fiber | 9 g |
| Protein | 27 g |