Ang hingpit nga pagkayano niining upat-nga-sangkap nga kan-anan sa pear jam recipe usa lamang ka kaayohan sa kiliran. Ang bitoon sa niini nga jam mao ang sparkling klaro nga palami sa bag-ong mga pears, nga gibansagan sa pinakagamay nga pagwagtang sa kaningag ug cloves. Kini nga mga pear nga gipreserbar mao ang usa ka klasikal nga, French confiture; wala sila nagkinahanglan nga pectin, lamang asukar, aron mapadako ngadto sa usa ka nindot nga pahiyom.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ka copa nga tinadtad, gipanitan nga mga peras
- 4 ka tasang asukar
- 1/2 ka kutsaritang yuta nga kaningag
- 1/8 ka kutsaritang yuta
- cloves
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa unsa nga paagi nga ang panapton sa kaumahan makapreserba:
Idugang ang tanan nga mga sangkap sa usa ka dako nga saucepan ug dad-a sila sa usa ka simmer sa medium kainit. Pag-ubos sa kainit sa diyutay, ug pag-simmer sa jam, nga gibuksan, usahay pahumot, sulod sa 90 ka minuto ngadto sa 2 ka oras.
Kuhaa ang pear jam gikan sa kainit ug sulud sa bula sa usa ka limpyo nga kutsara. Ibutang ang jam ngadto sa init, sterilized half-pint tadyaw, nga mobiya 1/4 pulgada nga headroom. Linapsan ang mga rims sa usa ka limpyo nga tualya, selyo, ug proseso sa nagbukal nga tubig nga canner sulod sa 10 ngadto sa 11 ka minutos.
Tuguti ang tibud nga pabugnawan sa limpyo nga tualya ug tan-awa ang mga seal sa dili pa ibutang ang jam sa usa ka cool, dark place.
Ang resipe nga pear jam sa kabukiran naghimo sa 6 nga half-pint. Ang matag tibod magahatag ug 6 ka pagkaon
Kon gusto nimo kini nga resipe, sulayi ang among paborito nga pagpangani nga mapanalipdan ug mga resipe sa sauces .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 107 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 28 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |