Ang mga tipik sa karne gihatagan sa mga Espanyol nga maanindot nga paprika, ahos, ug lana, unya mag-ihaw sa barbecue. Human sa pagluto, drizzle uban ang zesty dressing sa ibabaw. Yano ug sayon, apan oh kaayo nga tasty!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka cloves
- ahos
- 2 sprigs sa
- patag nga dahon nga parsley
- 2 lbs. karne (giputol sa 1.5 ka pulgada nga cubes)
- 1 tbsp. Tam-is nga Espanyol
- paprika
- 4 oz./125 ml.
- lana sa oliba
- Alang sa Pagsinina:
- 1 tbsp. Espanyol nga tam-is nga paprika
- 2 tbsp.
- pula nga suka sa alak
- 4 oz./125 ml. lana sa oliba
- Opsyonal nga garnish: sprig rosemary
Unsaon sa Paghimo Niini
- Panit ug pinahumok nga chop ang ahos ug parsley. Ibutang ang mga karne sa karne sa usa ka baso o seramik nga panaksan. Isablig ang paprika sa ibabaw ug idugang ang ahos, parsley, ug lana sa oliba. Hugasi ang maayo. Tabuni ang plastic wrap ug refrigerate sulod sa labing menos 1 ka oras, ug hangtod sa 3 ka oras.
- Human sa pag-marine nga karne sa baka, ang hilo ngadto sa mga batong tiko, nga nagbilin sa luna tali sa mga cubes. Pag-ihaw sa usa ka mainit nga barbecue, nga kanunay maglisod sa pagluto.
- Sa paghimo sa pagsinina, pagbunlot sa paprika, suka ug lana sa usa ka wire whip aron hingpit nga mahiusa.
- Kuhaa ang kabobs gikan sa barbecue sa dihang lutoon ang karne. Ibutang sa ibabaw sa mga plato ug drizzle pagsinina sa ibabaw. Isablig ang rosemary sa ibabaw. Pag-alagad sa humay.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1057 |
| Total Fat | 81 g |
| Tulas nga Tambok | 17 g |
| Unsaturated Fat | 52 g |
| Cholesterol | 203 mg |
| Sodium | 158 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 69 g |