Ang bino makahimo sa usa ka flavorful marinade alang sa hinay nga lutoon lusket ug usab makatabang sa tender tenderize sa mga karne. Ayaw paghatag ug gamut nga mga utanon sa palibot sa brisket, kon gusto nimo. Padayon sa pagtan-aw sa liquid level ug sa pagdugang pa kon kini evaporates.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga uga nga pula
- bino
- 2 Tablespoons nga toyo
- 1 gamay
- sibuyas , maayong pagkadunot
- 1 lindog sa celery, hinay-hinay nga ginunting
- 3
- ahos nga mga clove, maayong pagkadunot
- 3 ngadto sa 4 ka libra nga karne
- brisket
- 1 medium-sized nga sibuyas, thinly sliced
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa bino , toyo , grated sibuyas , celery, ug ahos sa usa ka heavy duty zip-top nga freezer nga bag nga igo nga maka-accommodate sa brisket . Idugang ang brissette sa bag, i-squeeze ang hangin, selyo, ug pabugnawon 3 ngadto sa 4 ka oras o gabii, nga usahay magbalik.
- Preheat hurno ngadto sa 325 degrees F.
- Kuhaa ang brisket ug ibutang ang taba sa usa ka kaldero nga hurnohan o hurnohan sa Netherlands. Ipakaylap ang ginunting nga sibuyas palibot sa latian ug tabonan ang panabako . Isablig ang kosher nga asin ug bag-ong itom nga pepper. Tabuni hugot sa bug-at nga foil o takloban. Pagluto 3 ka oras, hangtud nga malomo. Pagtan-aw sa tunga-tunga pinaagi sa paglabay sa panahon ug pagdugang sa tubig, kon gikinahanglan, aron dili mag-agi ang latak gikan sa pa-uga.
- Kon nahuman na, kuhaa ang brisket gikan sa hurno ug himoa ang pahulay nga 15 minutos. Paghiwa sa mga hiwa batok sa mga lugas ug ibutang sa pag-alagad sa pinggan. Pagtabon sa mga hiwa nga may pan juices ug mga linuto nga sibuyas aron mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 537 |
| Total Fat | 28 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 172 mg |
| Sodium | 380 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 56 g |