Kining cool, colorful, ug crunchy recipe sa salad hingpit kung ang bag-ong mais anaa sa panahon, ug gusto nimo nga magdala og usa ka butang nga talagsaon sa cookout sa ting-init. Ang frozen nga mais mahimong gamiton, apan ang salad dili makabaton nianang sama nga matam-is, hilabihan nga kalit.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka kutsara nga lana sa oliba
- 3 ka tasang bag-ong mga lugas sa mais, mga 6 ka uhay
- 1 (15-oz) mahimong itlog nga itom, maayo nga hugasan ug hugasan
- 1 medium nga red bell pepper, diced small
- 1 medium orange bell pepper, diced small
- 1 medium jalapeno pepper,
- binhi ug minced
- 4 thinly sliced green nga sibuyas, puti ug hayag nga berdeng mga bahin
- 1 clove nga ahos, maayong pagkadunot
- 2 ka kutsarang tinadtad nga dahon sa cilantro
- 1/2 teaspoon nga yuta nga cumin
- 1/4 teaspoon nga chipotle pepper, o sa pagtilaw
- 3 ka kutsarang presko nga duga sa apog
- 1 ka kutsara
- suka sa suka
- 1 teaspoon nga asukar
- 1 ka asin nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Heat ang lana sa oliba sa usa ka dako nga nonstick pan sa taas nga kainit. Idugang ang mais ug magluto, stirring, sulod sa 3 ngadto sa 4 ka minuto. Kuhaa ang kainit ug ibalhin ang mais ngadto sa usa ka dako nga panaksan sa pag-mix.
2. Idugang ang nahibilin sa mga sangkap ug itabon aron maayo ang panag-ipon. Palambuon sulod sa 4 ka oras sa dili pa mag-alagad. Pag-atake og maayo, ug pagtilaw ug pag-adjust sa asin sa dili pa mag-alagad.
Gi-edit ni Kathy Kingsley
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 405 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 67 mg |
| Carbohydrates | 66 g |
| Pagkaon sa Fiber | 17 g |
| Protein | 19 g |