Pagdali sa usa ka dali nga pagkaylap alang sa mga appetizer o sandwich nga gamit ang canned chicken , cream cheese , ug ranch dressing. Mobati nga libre nga ibalik ang tinadtad nga rotisserie nga manok o albacore tuna alang sa canned chicken ingon nga kausaban sa dagan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ounces (gamay nga block) cream cheese (sa temperatura sa lawak)
- 1/2 nga tasa sa ranch salad dressing
- 1 teaspoon nga Dijon mustard
- 1 (12.5 ounces) mahimo nga manok (gihumol, tan-awa ang Mga Tala)
- 1/4 tasa nga matam-is nga sibuyas (tinadtad)
- 1/4 tasa nga sinangag nga pula nga pepper (minced;
- 1-1 / 2 Tablespoons ang matam-is nga pickle
- Dash kosher asin
- Dash bag-o nga yuta itom nga pepper (sa pagtilaw)
- 2 hangtud 3 tulo nga us aka aso nga likido (opsyonal)
- 1 Tablespoon chives (tinadtad)
- 2 tablespoons parsley (tinadtad, alang sa garnish)
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-adto sa usa ka cream cheese , ranch dressing, ug Dijon mustard hangtud nga hapsay.
Mash chicken nga adunay usa ka tinidor sa usa ka medium nga panaksan hangtud nga kini nga shredded. Idugang ang pagsagol sa sinina, tam-is nga sibuyas , sinugba nga pula nga sili, ug lami. Pagpalihok aron sa pagsagol. Tilawi ug idugang ang asin, pepper, ug likido nga aso, kung gamiton. Piloa ang mga chives . Isablig sa tinadtad nga parsley.
Pag-Refrigerate 1 ka oras o gabii aron pahalipayan ang mga lami.
Paggamit ingon sa usa ka pagkaylap sa crackers o ingon sa usa ka sandwich mikaylap.
Mubo nga mga sulat: Ayaw pagbiyai ang tinadtad nga rotisserie nga manok o albacore tuna alang sa canned chicken.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 174 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 48 mg |
| Sodium | 125 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 13 g |