Kini nga resipe sa Snowshoe Grog usa ka yano nga lowball nga nagsilbi sa mga bato nga gigarantiyahan nga mopainit gikan sa sulod.
Ang Bourbon mao ang pinakamaayo nga pagpili alang sa usa ka labaw nga sukaranan nga palami nga makadaginot nga gidaghanon sa peppermint. Ang brandy usa ka maayo nga kapilian ingon man - kini tanan nahulog sa imong gusto. Kini nga pag-inom sayon kaayo sa pag-andam nga mahimo nimong sulayan ug tan-awon ang imong gusto nga labing maayo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ons bourbon whiskey o brandy
- 1/2 onsa
- peppermint schnapps
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang bourbon o brandy ug peppermint schnapps ngadto sa usa ka karaan nga bildo nga puno sa yelo.
- Pagpalihok ug pag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 130 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |