Kining itom ug Pula nga resipe usa ka suod nga kalainan sa Manhattan ug nagkalainlain lamang pinaagi sa pagtino sa whiskey.
Ang Black Bush usa ka mas matam-is nga Irish whiskey nga maayo ang pagtrabaho sa tam-is nga vermouth niining ilimnon. Ang mga bitters usa ka accent ug maayo ang pipila sa katam-is, ganahan ko sa kakomplikado sa Angostura dinhi apan ang Orange Bitters No. 6 ni Regan nagdugang sa usa ka makapaikag nga nota sa citrus nga maayo usab.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ounce
- Black Bush Irish whiskey
- 1/2 onsa sweet vermouth
- 2 dashes bitters
- Gidibuho:
- Maraschino cherry
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka panapton nga sinagol nga puno sa yelo.
- Pag-aghat nga maayo .
- Giporma ngadto sa usa ka daan nga bildo .
- Pagdayandayan sa cherry.
Recipe sa maayong kabubut-on: Bushmills Irish Whiskey
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 120 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 8 mg |
| Sodium | 105 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 3 g |