Hingpit sa vegan chocolate cakes ug cupcakes, kini nga pag-frost dato, lamian, ug yano nga maayo, wala pay labot nga sayon himoon! Sama sa bisan unsa nga resipe nga mogamit lamang sa pipila ka mga sangkap, pag-amping sa pagpili sa maayo nga kalidad nga mga sangkap aron sa pagsiguro nga ikaw adunay labing maayo nga pag-frost.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 1/2 ka copa nga asukar (confectioner's)
- 1 tasa nga powder nga kakaw
- 3/4 nga tasa nga soy margarine (dairy-free, 1 1/2 sticks sa room temperature)
- 1/3 nga tasa ug 1 ka kutsara nga soy milk (dairy-free, room temperature)
- 2 teaspoons vanilla extract
- 2 ounce nga tsokolate (itom nga dairy-free nga chocolate, natunaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga panaksan nga panagsagol, pag-alis sa mga sugarong confectioners ug cocoa powder hangtud maayo ang pagkahiusa.
- Idugang ang dairy-free nga soy margarine, soy milk, ug vanilla extract, pagbunal hangtud nga walay mga lumps.
- Idugang ang natunaw nga itom nga tsokolate ug gibunalan hangtud nga hapsay.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 136 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 62 mg |
| Carbohydrates | 26 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |