Ang Witch Hunt ginganlan sa ingon tungod kay ang Strega (Italian for witch ) liqueur natago sa ilimnon, ug ang labing makalipay sa maong ilimnon mao nga kini usa ka maanindot ug ting-init nga paagi sa pagtagamtam sa Scotch.
Kini adunay usa ka paghikap sa kabag-ohan sa whiskey ug vermouth, apan gilibutan sa lemonada ug mga utanon ug giandam alang sa yelo, nga naghimo niini nga usa ka kinatibuk-ang makapalagsik, makaiikag nga pag-inom.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka onsa nga Scotch whiskey
- 1/2 onsa
- uga nga vermouth
- 1/4 onsa
- Strega herbal liqueur
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagtukod sa usa ka daan nga bildo 3/4 nga puno sa nahugno nga yelo .
- Pagpalihok .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 143 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |