Kining sayon nga mga pork chops usa ka snap aron ayuhon ug magluto sa skillet. Ang tinimplahan nga mga chops ang browned unya ang barbecue sauce ug apple juice gidugang. Ang mga chops dayon galingon hangtud nga malomo ug lamian. Pag-alagad niining mga lami nga mga pork chops uban sa lutoon nga patatas ug sa imong paborito nga mga utanon o sa usa ka panit nga casserole.
Nalangkit nga mga resipe
Ang Braised Pork Chops nga May Orange ug Sibuyas
Sayon nga Pan-Grilled Pork Chops Sa Spicy Rub
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 center cut pork chops, mga 3/4 inch ang gibag-on
- 3 teaspoons nga paprika
- 1/2 teaspoon nga cumin
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/8 ka kutsarita nga yuta itom nga pepper
- 3 ka kutsara
- dugang nga ulay nga lana sa oliba, gibahin
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga sibuyas
- 1/2 nga copa nga apple juice
- 1 tasa
- barbecue sauce
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hugasi ang mga pork chops ug patoy nga uga.
- Pagsagol sa paprika, cumin, asin, ug pepper; rub ang mga pork chops uban ang sagol.
- Pag-init og lana sa usa ka dako nga bug-at nga panagang sa kainit. Dugangi ang mga chops sulod sa mga 5 minutos sa matag kilid. Kuhaa sa usa ka plato ug kuhaa ang lab-as nga grasa gikan sa kalaha, gibilin ang mga 1 ka kutsara.
- Idugang ang mga sibuyas sa kalaha ug magluto hangtud nga ang mga sibuyas dili kaayo browned. Pag-agos sa juice sa apple ug barbecue sauce. Ibalik ang mga chops sa pan ug dad-a sa usa ka simmer. Tabuni ug simmer sulod sa 20 ka minutos. Kuhaa ang hapin ug simmer sulod sa 5 ngadto sa 10 ka minutos, o hangtud nga ang liso sa baboy malomo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 636 |
| Total Fat | 34 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 16 g |
| Cholesterol | 134 mg |
| Sodium | 853 mg |
| Carbohydrates | 36 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 44 g |