Kining talagsaon nga pagtilaw sa halang nga mga pork chops gipaayo sa usa ka lami nga rub, dayon ang mga chops giluto o pan-grilled ngadto sa kahingpitan. Kung gusto nimo nga ang pinggan dili kaayo halang, mahimo nimo kanunay pagpakunhod ang gidaghanon sa mga lamas nga gigamit. Maayo kini sa usa ka kilid sa mashed nga patatas o usa ka salad.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ngadto sa 6 chops chops (walay boneless)
- 1/2 ka kutsarita nga thyme
- 1/4 teaspoon chipotle chile powder (o uban pa nga red pepper)
- 1/2 ka kutsarita
- chili powder
- 1/2 ka kutsarita
- Pagkaon sa Cajun
- 1/2 ka asin nga asin
- Mga 1/8 ka kutsarita nga lab-as nga itom nga paminta
- 2 ka kutsara
- dugang nga virgin olive oil (sa coat coat o rack)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa mga panimpla ug pag-ayo sa tibuok nga baboy. Himoa nga ang mga chops mobarug sa temperatura sa lawak alang sa mga 10 ngadto sa 15 ka minutos.
- Isul-ob ang lamesa sa grill o broiler rack uban sa lana sa oliba.
- Pan grill sa medium heat o broil mga 4 ka pulgada gikan sa init nga tinubdan sulod sa mga 6 ka minutos.
- Pagbalik ug pag-ihaw sulod sa 6 ngadto sa 8 ka minuto, hangtud ang mga chops maluto.
- Ang panahon nag-agad sa gibag-on sa mga chops, apan susiha aron maseguro nga ang mga chops dili moubos sa 145 F sa sentro sa labing baga nga chop.
- Pag-alagad uban sa patatas ug usa ka green nga utanon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 84 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 17 mg |
| Sodium | 19 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |