Niining dali nga resipe, ang mga pinaasa nga mga pork chops ginaluto sa mga pinya sa pinya.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 pinaon nga pork loin chops
- 6 mga hiwa sa pinya (lab-as o de-lata nga pinya)
- asin ug paminta
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang gisabod nga mga chops sa gunting sa usa ka linuto sa kalaha.
- Ibabaw ang matag chop uban ang usa ka pinya sa pinya.
- Magaluto sa 300 ° sa 1 ka oras.
- Panahon sa asin ug paminta.
Tan-awa usab
Dugang p Recipes
- Ang Crockpot Pork Chops Supreme
- Ang Braised nga Pork Chops nga adunay Orange ug sibuyas
- Super Easy Slow Cooker Pork Chops
- Yano nga Braised Pork Chops
Hinay nga Cooker Recipe | Casseroles | Main Recipe Index
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 469 |
| Total Fat | 23 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 134 mg |
| Sodium | 165 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 44 g |