Si Jade sayon nga maghimo sa crockpot nga pork chops. Mahimo nimo kining pan nga adunay cream nga uhong o cream nga sabaw sa celery. Bisan unsa ang labing angay sa imong gusto. Pag-alagad niini nga mga dali, tasty chops uban sa mashed patatas ug usa ka kilid nga utanon alang sa usa ka nindot nga pagkaon sa matag adlaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka dako nga sibuyas, ginunting
- 4 ngadto sa 6 ka medium nga patatas, gipanitan ug ginunting
- 1 mahimo (10 3/4 ounces)
- mub-an nga cream sa sabaw nga uhong
- 4 ngadto sa 6 chops chops, boneless o bone-in
- asin ug paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Maayo nga pag-spray ang hinay nga cooker nga adunay mantikilya o ahos nga dili linuto nga spray sa nonstick cooking.
- Ibutang ang mga sibuyas ug mga patatas sa ubos sa hinay nga cooker.
- Ibabaw sa pork chops, asin ug pepper, ibubo ang sabaw sa mga chops.
- Magluto sa ubos sulod sa 6 ngadto sa 8 ka oras, hangtud nga malomo.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 529 |
| Total Fat | 34 g |
| Tulas nga Tambok | 17 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 171 mg |
| Sodium | 146 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 39 g |